OKblog

Jak jsem si koupil PS4

Středa, 17. února 2016 13.14 0

Herní konzole jsem neměl moc rád, počítač je prostě počítač. Ale postupem času se můj pohled změnil. Začalo to asi před dvěma lety, kdy jsem si koupil (z druhé ruky) Xbox 360 v podstatě z jediného důvodu – chtěl jsem si zahrát GTA V. Na starém desktopu jsem nerozjel ani čtyřku a MacBook Air na hry prostě není.

Uvědomil jsem si, že konzole mají v tomhle obrovskou výhodu: když pro ni vyjde nějaká hra, bude určitě fungovat. PC je potřeba čas od času upgradovat, abyste mohli hrát nejnovější hry. A to není levná záležitost. Kromě toho jsou konzole docela levné – za podobně výkonný počítač dáte klidně dvakrát až třikrát víc. Ale to beztak všichni víte.

Přečíst celý článek

Znovu a lépe

Úterý, 1. září 2015 19.00 2

Tak jo, přece jenom jsem se rozhodl, že to ještě zkusím. Dlouho jsem (už asi pátý) „restart“ blogu odkládal – neměl jsem motivaci, nechtělo se mi psát na blog, jehož design se změnil naposledy v roce 2010. Uznejte, to fakt nejde. Takže plán zněl jasně: nový design.

Přečíst celý článek

Deset let a dál

Neděle, 21. prosince 2014 16.29 2

Den, který by mi před deseti lety připadal strašně vzdálený, je tady. Ve skutečnosti jsem ani nepřemýšlel o tom, že by mi OKblog vydržel tak dlouho. A přestože jsem toho za posledních pár let moc nenapsal, je to pro mě významné výročí.

Přečíst celý článek