OKblog

Česko – Lotyšsko, aneb pravá hokejová smůla

Pátek, 5. května 2006 22.53 Hokej

Jak jinak to nazvat. Jako každý správný fanoušek jsem se samozřejmě díval na zápas, který jsem před pár hodinami avizoval a musím říct, že takové střelecké trápení jsem už dlouho neviděl. Z jedenácti přesilovek nedokázal náš tým využít ani jednu, přesto hráli výborně.

Nevadilo, že chyběly hvězdy, jde vidět, že je potřeba chtít. A pak mít proti sobě tým, která nemá až tak schopného brankáře. Ten sice předváděl skvělé zákroky, ale povětšinou byly spíš o štěstí. Škoda toho úvodního gólu. Náladu mi spravil sice gól Výborného, ale jinak to byla opravdová smůla.

I tak bych dnes vypíchl dobrou práci Bulise a dvou nováčků, jejichž jména ještě nemám zažitá a hledat se mi nechce. Ať si říká, kdo chce, co chce, naši hráli po dlouhé době zase parádní hokej a k radosti by stačila koncovka. Lotyšsko mělo prostě tentokrát více štěstí, protože líp určitě nehráli (u nás v pásmu se ukázovali sporadicky a faulovali ostošest)…

A vy, co se na hokej nedíváte a/nebo vás nezajímá, nedívejte se dál. Přicházíte o to správné napětí a taky radost a zklamání. Kdosi řekl, že když náš tým vyhraje, znamená to, že „jsme vyhráli“, ale když prohraje, „prohráli oni“. A já říkám, že ať vyhraje kdokoli, pořád to pro mě bude „náš“ tým :)

předchozí další


Související články

Komentáře (5)

 
sobota, 6. května 2006 9:50:16

Mně se hodně líbil výkon obránce Krajíčka. Akorát mě štve, že půlku hráčů neznám, ale ty jména se určitě naučím, kord když hned vyhrajou MS.

 
sobota, 6. května 2006 10:27:19

Stejně nejlepší to bylo čtyři vteřiny před koncem. To by bylo už fakt moc kdyby jsme to prohráli. Akorát nechápu jak si to představují že vyhrají, když nejsou schpni proměnit 11 přesilovek, to je dohromady víc než jedna třetina. Jinak hokej dobrý i ta atmosféra byla hodně dobrá.

 
sobota, 6. května 2006 13:26:56

Myslíš Michálka a Plekance nebo Krajíčka? :)

 
sobota, 6. května 2006 18:20:05

Ja som sice maďar, žijúci na Slovensku, ale mojimi favoritmi už roky sú češi. Bohužial prvý krok nám nevišiel najlepšie…Presne ako ani Slovákom, ktorý prehrali s Bielorusmi 1:2…Nuž, taký je hokej.

 
neděle, 7. května 2006 12:31:12

Osobne jsem se rozhodl, ze letosni ms sledovat nebudu, prime prenosy me nikdy nebrali a staci mi slyset konecny vysledek :-P

K tomuto článku již není možné přidávat komentáře.