OKblog

Já a hry

Středa, 18. května 2005 20.14 Ostatní

Na tohle téma jsem, pravda, jeątě nic nenapsal a myslím, ľe bych to měl napravit. Počítačové hry sice moc nehraju, ale pár oblíbených určitě mám.

Číslo 1 – RollerCoaster tycoon

Tuhle hru jsem dostal krátce po jejím vydání a strávil jsem u ní mnoho času. Snad ji nemusím ani popisovat. Později jsem dostal i druhou verzi hry, která se mi jeątě více zalíbila. I dnes si jeątě RCT pustím a zahraju.

Oblíbil jsme si scénář Megapark (opravdu příznačný název), kde máte 10 milionů peněz (prakticky nemoľné tolik utratit) a nemáte ani vytyčený cíl, který musíte splnit. V současné době mám park přes 25 let (tj. cca 25 hodin) a z 10 milionů jsem udělal téměř jedenáct :D

Číslo 2 – Heroes of Might and Magic

Daląí z velmi povedených her. Kdyľ jsem měli vyučování na devět, chodil jsem za kámoąem domů a hráli jsme právě „hírousy“ verze 3. Z verze 4, terá vyąla o něco později jsem byl zklamaný a vrátil jsem se ke trojce. Jeątě dnes mě baví :)

Číslo 3 – Total Annihilation, Red Alert

Dvě skvělé strategie. Nemám co bych dodal :)

Abych nezapomněl, zahraju si třeba i flashovky, ale je fakt, ľe hry hraju jen minimálně. Tohle jsem napsal, protoľe uľ mě nic jiného nenapadlo, takľe na to berte ohled :D

Novinka

Připomínám, ľe chystám novou verzi webu… Jinak jsem trochu upravil blog (ale to neuvidíte).

předchozí další


Související články

Komentáře (5)

 
čtvrtek, 19. května 2005 19:42:41

no konečně novej článek.. ten novej web si mi ukazoval, jestli to teda byl on, a docela fajn… jinak Heroas Of Might And Magic, to je super hra, jen sem jí dlouho nehrál.. měl jsem devítku!! ale šestka je nejlepší!

 
čtvrtek, 19. května 2005 20:39:14

Řekl bych, že si to pleteš s nějakou jinou hrou… Nebo jsem pár let zaspal. Před dvěma lety jsem dostal úplně nové Heroes IV :D

 
sobota, 21. května 2005 19:34:54

…eh?? myslim že jsem si to zpletl s jednou hrou, co má podobnej název:))

 
pátek, 24. března 2006 16:55:11

trochu opozděný příspěvek, pochybuju, že si ho někdo všimne, ale: RCT jsem hrával taky, měl jsem snad všechny díly: Teď mam RCT 3: Widl, a jsem nadmíru spokojen.. :)

 
sobota, 22. března 2008 19:22:20

super

K tomuto článku již není možné přidávat komentáře.