OKblog

Nová Lupa

Neděle, 4. prosince 2005 20.50 Webdesign

Konečně je to tady – nová verze e-zinu Lupa.cz. Lupu čtu pravidelně už dlouho a je to spolehlivý zdroj informací. Narozdíl od jiných… Designově se celkem vydařila a to i přesto, že se konečný vzhled původnímu návrhu úplně nepodobá. Přiznám se rovnou – libí se mi. Rozložení je dobré, jediná piha na kráse je snad horní reklama. Taky se přiznám, že jsem hlasoval pro jiný design. Ale nakonec musím uznat, že tato předčila moje očekávání. A určitě nejen moje…

Bezpochyby zaujme i několik nových funkcí, které jsem podrobně popsány v článku přímo na Lupě. Docela mě zaujaly blogy. Sice bych si tam tam blog kvůli přísným podmínkám nezaložil, ale určitě se najde dost kvalitních článků právě od nových bloggerů. Ti mimochodem můžou dostat 250Kč, pokud bude článek vyloženě dobrý. Jinde už se tato věc osvědčila, uvidíme, jak na tom bude u nás. Držím tedy Lupě palce a přeju co nejvíce kvalitních článků na novém redačením systému ;)

předchozí další


Související články

Komentáře (4)

 
neděle, 4. prosince 2005 21:04:48

Na redesign jsem se dlouho těšil, nezklamali ;) Vypadá to, že konecně budu moct začít číst Lupu „sám od sebe“, nejen když mě někdo dokope k přečtení si nějakého článku :D

 
pondělí, 5. prosince 2005 13:42:40

Asi budu jeden z mála, ale nový vzhled Lupy se mi moc nelíbí.

V soutěži jsem taktéž hlasoval pro něco jiného a myslím, že tam bylo mnohem více lepších designů, než tenhle. No ale mohlo to dopadnout hůř.

Co se týče blogů na Lupě, tak bych řekl že doména 4. řádu je docela špatná a blogspot.com je lepší nejen v možnosti modifikace vzhledu atp.

 
pondělí, 5. prosince 2005 15:39:20

Marty: Mohlo to dopadnout mnohem hůř. Doufám, že se shodneme na tom, že je lepší než ten předchozí.
K blogům: v tom případě je to něco jiného – moc jsem nestudoval nabídku a tohle fakt není nic moc…

 
pondělí, 5. prosince 2005 15:48:50

Vzhledem k těm návrhům o kterých se hlasovalo a taky vzhledem k tomu, že Lupa je server o českém internetu a máme rok 2005, jsem z aktuální podoby Lupy dost zklamán.

Ale souhlasím s tím, že je to lepší než předtím.

K tomuto článku již není možné přidávat komentáře.