OKblog

Paroubek je blb

Pátek, 25. listopadu 2005 20.31 Politika

Původně jsem nechtěl na tomto blogu rozpitvávat politickou situaci v naší republice, ale po přečtení článku, který dnes vyšel na Novinkách.cz, už to prostě musím udělat. Asi jste zaslechli, že ODS vydala nedávno Knihu hříchů ČSSD. Řekl bych, že název hovoří za vše. Dnes, ale ČSSD odpověděla – podá inzerát do sobotních novin…

Při čtení onoho článku jsem se málem smíchy neudržel na židli. Píše v něm mimojiné i například tohle:

„Vláda ODS byla pro Česko naprostou hospodářskou katastrofou. Kdo nemá paměť, bude proto v příštích volbách volit Občanskou demokratickou stranu“

Já paměť mám. A kdybych mohl volit, volil bych jednoznačně ODS. Naprosto s tímto tvrzením nesouhlasím. Česká republika se zadlužuje čím dál víc. Vždyť si ještě pamatuju dobu, kdy schodek státního rozpočtu byl nějakých 30 miliard korun. A kolik je dnes? Asi 80 mld. (nevím to úplně přesně a nechce se mi hledat). Ale to je „vedlejší“. Navíc se obávám, že se ČSSD opravdu s komunisty spojí. To by byla teprve katastrofa!

ČSSD v čele se „soudruhem“ Paroubkem (takto ho označil ten-jehož-jmého-se-nevyslovuje a mně se toto označení velmi líbí) je banda ignorantních tupců. Utrácejí peníze daňových poplatníků na stupidní inzeráty. Měli by si nejdřív zamést před vlastním prahem (ale tady zase musím říct, že nejen oni). Vím, do voleb je ještě daleko, ale přesto vás kteří máte možnost volit, prosím, volte kohokoli kromě ČSSD a KSČM. Ale hlavně volte, protože kdo nevolí, volí KSČM! Děkuji za pozornost :D

Ještě mě ale zaujaly nějaké komentáře v diskuzi. Například tento: "Je to smutné, ale jsem stoprocentně přesvědčený o tom, že Paroubek je opravdu debil" nebo: "Národe,už nikdy více ne ODS,nebo skončíme jak v Africe!". Pokud je ten druhý míněn vážně, pak se ten člověk zřejmě pomátl… (vyhrazuji si právo napsat volné pokračování tohoto článku)

předchozí další


Související články

Komentáře (14)

 
pátek, 25. listopadu 2005 20:51:20

Svatá pravda… Ještěže už mám volební právo a mohu do urny vhodit lístek, kde bude napsáno ODS. Už se těším na svoje první volby (pokud nepočítám školní volby Lorda Kancléře, kterých jsem se neúčastnil, protože jsem byl v Polsku a nebylo mi dovoleno volit korespondenčně). Ale obávám se, že levičáci opět vyhrají. I kdyby vyhrála ODS, tak se obávám, že spolu s KDU-ČSL nedá dohromady 101 hlasů.

Dnes vyšel na idnes.cz článek o tom, jak chtějí soudruzi z ČSSD dávat tisícovku na výbavu prvnáčkům. Nádherný příklad toho, jak si ČSSD kupuje voliče.

P.S.: Ten-jehož-jmého-se-nevyslovuje, spíše používá označení soudruh ParouBack.

 
pátek, 25. listopadu 2005 21:04:27

Jako, já se o politiku nijak zvlášť nezajímám, a tudíž některé věci nechápu a do některých se nepletu, ale todle je dobrý .. ;) …

> Já paměť mám.

Jelikož jsi cirka stejně starý jako já, tak vláda ODS v české republice skončila 2. ledna 1998, což nám oboum bylo asi… ehm.. 200 skoro 6 mínus 1998… no, osm ;)

Nevím jak ty, ale já si z tohoto období pamatuji maximálně jak jsme vyhráli hokej, avšak politickou situaci?! :-/ Nevim, noo ;)))

No, to je jedno.. Já jsem rád, že volit nemůžu, pač se mi zdá, že je to stejnak naprosto putna…

 
pátek, 25. listopadu 2005 21:06:12

Sveter: Spasitel :D Ne, vážně… Docela ti to teď závidím, mě to čeká… vlastně ani nevím kdy…
To oni umí dobře. Jenomže voličům jaksi nedochází, že to jde z jejich vlastních peněz…
P.S.: To se mi ale nelíbí ;)

 
pátek, 25. listopadu 2005 21:09:35

meca: To máš sice pravdu, ale nějaké střípky mi ještě v hlavě zůstaly. A to, co si nepamatuju, si přečtu :D
Možná bych měl vysvětlit tezi „Kdo nevolí, volí komunisty“… Příště ;)

 
pátek, 25. listopadu 2005 21:12:03

xergic: Ale tak jastný, volit nemůžu, proto o tom nepřemejšlim ;) .. Až volit budu moct, budu volit … A nejspíš taky modrý ptáky, i když jak polsouchám všechny strany, je to volba ze sračky do hovna :-/

Pardon za ty slova ;)

 
sobota, 26. listopadu 2005 1:05:09

vám to ještě nedošlo, nadáva na pablbka je zbytečný…nadávejte na ty, kdo ho (resp. čSSd) volili…

 
sobota, 26. listopadu 2005 8:48:25

Já osobně si myslím, že je jedno, kdo v té vládě bude, a kdybych mohl volit, tak volím Nezávislé.
A potom, když nadáváš na komunisty, zajímalo by mě, kolik lidí z ODS/ČSSD bylo před 89. ve straně. Takže tohle bych nijak nehrotil.

 
sobota, 26. listopadu 2005 11:49:43

zimmi: … a kolik nezávyslích ;)

 
sobota, 26. listopadu 2005 19:11:32

Zimmi: Nevím, nevím… Nezávislí podle mě nejsou zrovna ta správná volba. Už název „nezávislí“ mě odrazuje, protože ve mě vzbuzuje zdání, že jde o jakési bezpáteřní strany, s prádným programem (přečtěte si http://www.hnutinezavisli.cz/web/nez.nsf/page/program), které by byly ochotny se spojit s každým, jen aby se dostaly do vlády.

Co se týče bývalých komunistů v PSP, tak, pokud se nemýlím, ODS tam má pouze Vlastu Tlustého, ČSSD jich má naopak nepočítaně. Vždyť bývalým komunistou je i soudruh Paroubek.

 
sobota, 26. listopadu 2005 19:12:14

Sorry za špatně napsaný odkaz. Je to takto: http://www.hnutinezavisli.cz/web/nez.nsf/page/program

 
sobota, 26. listopadu 2005 19:26:53

… navíc mají škaredý web :D

 
neděle, 27. listopadu 2005 14:51:11

Paroubek je dobry…
.
.
.
debil!

A jak rikas, jestli se spoji s KSCM, tak… katastrofa

 
úterý, 7. srpna 2007 18:14:59

Ahoj, no já nevidím problém v tom aby se ČSSD a komunisti spojili, vždyť to je jedna a ta samá „verbeš“. Můj názor na komunismus je, že je to naprosto utopická a úchylná ideologie. Nelze smazat rozdíly mezi lidmi a představíme-li si situaci kdy „chloubou“ společnosti je dělnická třída a inteligence je pronásledována, je myslím jasné že takovou situaci lze udržet jen za pomoci síly (armády). Podívejme se na státy, kde se skutečně pokusili vyhladit inteligenci, pár jich je…jejich hospodářská situaci (jak lze predikovat) samozřejmě padla na totální dno. Jako fakt, že je komunismus skutečně utopií stačí náhledneme-li k názvu knihy „Utopia“, ze které vycházeli Marx s Englsem (oni samotní NEjsou autoři myšlenky komunismu jak rádi komunisti tvrdí! Jen to spostě ukradli a trochu prohloubili). Sice patřím mezi celkem vzdělané lidi, ale přesto musím prohlásit, že Paroubkovi nemůže v životě pomoct vůbec nic kdomě „pár facek“ a to myslím naprosto vážně a zcela doslova.

 
čtvrtek, 9. července 2009 16:35:31

PAROUBEK JE PÍČA

K tomuto článku již není možné přidávat komentáře.