OKblog

Sedm let

Středa, 21. prosince 2011 18.12 Blog

Každý rok je tento den zajímavý hned z několika důvodů. Pro mě je to ale už sedmým rokem výročí spuštění tohoto blogu. A vždy o tom napíšu aspoň pár řádků. A měnit tradici nechci.

Sedm let je dost dlouhá doba a divím se, že OKblog ještě funguje. Nicméně musím uznat, že poslední dva roky píšu opravdu málo. A to bych chtěl napravit.

Může za to Twitter

Když se před nějakou dobou říkalo, že TwitterFacebook zabíjí blogy, nevěřil jsem tomu. Ale je to prostě fakt. Pokud se mi podaří zmáčknout myšlenku do 140 znaků, nemám potom moc důvodů psát tu „omáčku“ kolem. A věřím, že v tom nejsem sám.

Uvažoval jsem (už několikrát), že blog zruším, ale byla by to škoda. Po tak dlouhé době mám k těm tisícům řádkům textů a kódu přece jenom nějaký vztah. Takže to ani tentokrát neudělám. Jste rádi?

Do nového roku si tedy dávám předsevzetí, že budu víc psát. Tentokrát už to musí vyjít.

PF 2012

předchozí další


Související články

Komentáře (4)

 
středa, 21. prosince 2011 18:29:02

Počkej, nedával sis stejné předsevzetí o loni? :D

 
středa, 21. prosince 2011 18:42:58

[1] SkyLuke: Veřejně ne, můžeš se podívat. Ale pro sebe si ho dávám každý rok :D

 
středa, 21. prosince 2011 22:15:13

Je to možné, že nápadů už není tolik. Ale také mám blogu osobní vztah, proto jej neruším. Letos poprvé uvažuji, že staré články hodím do truhly archivu (jakoby druhý blog) a začnu psát na téměř čistý papír s pár měsíci článků z nynějška. Blogování mě stále baví. Ať tebe také a příští rok máš více podnětů k delším textům.

 
středa, 21. prosince 2011 23:08:26

[3] fremy: Zajímavé, napadlo mě to samé :)

Nápady jsou, je jich míň, ale jsou. Jenomže většinou mi k tomu stačí Twitter. A potom nemám ani chuť psát něco dlouhého.

K tomuto článku již není možné přidávat komentáře.